مقالات کشاورزی

گیربکس SEW و موتور گیربکس های اس ای دبلیو در رایاگیربکس

گیربکس SEW و موتور گیربکس های اس ای دبلیو در رایاگیربکس

گیربکس SEW و موتور گیربکس های اس ای دبلیو در رایاگیربکس که یکی دیگر از فروشگاه های معتبر در زمینه فروش و تامین این کالای صنعتی انتقال قدرت می باشد، موضوع این نوشته خواهد بود.

خوشحالیم که گروه گرین تولز امکان معرفی تامین کنندگان خوب و معتبر کالاهای تجاری با کیفیت را در وبسایت خود دارد و از این طریق می توانیم کمکی هر چند کوچک به مشتریان عزیز داشته باشیم و فروشگاه رایا گیربکس را به مشتریان صنعتی خود پیشنهاد کنیم.

گیربکس ها ابزار های مکانیکی انتقال قدرت هستند که توان افزایش گشتاور و به طبع کاهش دور الکترو موتور های صنعتی را دارند. نام دیگر این ابزار جعبه دنده است که همانطور که از نام آن مشخص است در داخل این تجهیز تعدادی چرخ دنده فولادی و (فلزی) وجود دارد که انتقال قدرت و نیرو را به شکل صحیح و مهندسی شده انجام می دهد.

انواع گیربکس SEW

موتور گیربکس ها انواع مختلفی دارند ولی معروف ترین آن ها عبارت اند از: گیربکس های حلزونی، هلیکال (شافت مستقیم)، جرثقیلی و کرانویل پینیون که بیشترین استفاده را در صنایع مختلف دارند.

البته لازم است بدانید که این تنوع ساخت فقط شاخه های اصلی این تجهیز را نشان می دهد و دسته بندی های دیگری همچون توان، نوع خروجی، سری و تیپ و سایز شافت نیز وجود دارد که مشخص کننده نوع و مدل گیر موتور خواهند بود.

چند نکته مهم

اگر برای خرید این تجهیز به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید، می توانید به وبسایت رایاگیربکس که لینک آن در خط اول و خط پایانی این مقاله قرار داده شده است مراجعه کنید تا از مناسب ترین راهنمایی را در این خصوص دریافت نمایید.

همچنین با توجه به اینکه رایا گیربکس بصورت تخصصی در زمینه محصولات برند آلمانی SEW فعالیت می کند، می توانید اطلاعات کاملی در زمینه محصولات این برند معروف را از بخش فروش این فروشگاه حاصل کنید.

همچنین برای استعلام قیمت گیربکس SEW می توانید به وبسایت رایاگیربکس مراجعه کرده و اطلاعات بیشتر و بهتری از محصولات این تامین کننده قدیمی بدست بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *